Şirket Geçmişimiz

"Doğru Çözümler İçin"

1985 yılında Yıldırım Elektrik adıyla kurulan ve 1996 yılında şimdi ki adını alan EMSAŞ Elektrik, 25 yılı aşkın tecrübesi ile inşaat sektöründe önemli projelerin hayata geçmesinde iş ortaklığı olarak katkı sunarak elektrik sektöründe önemli kuruluşlar arasında yerini almaktadır.

EMSAŞ Elektrik, 24 yılı aşkın faaliyet zamanında konut, otel, okul, alışveriş merkezleri, işletmeler başta olmak üzere sadece projelendirme, uygulama ve ürün desteği sağlamakla kalmamış son kullanıcının güvenli, konforlu, sağlıklı yaşam ile çalışma ortamlarını hazırlamada en büyük yardımcısı olmuştur.

EMSAŞ Elektrik olarak amacımız, sadece yeni teknolojilere uyum sağlamak değil, aynı zamanda yenisini tasarlamak, üretmek ve uygulamaktır. Hizmet sağladığımız kişi ve kurumların isteklerinin ötesinde “Doğru Çözümler” sunmaktır. Bu çizgiden hareketle en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Emsaş Elektrik olarak hep gelişmeyi ve uluslar arası standartları uygulamayı ilke edinen yapısı gereği,ISO 9001:2008 ,ISO14001:2004 ,OHSAS 18001:2007 belgelerine sahip olmanın bilinci ile ilerlemeye devam etmektedir.

EMSAŞ Elektrik ekibi, tecrübesi, yıllara yayılan deneyimiyle hep gelişmeyi ilke edinmiş kadrolardan oluşmuş ve profesyonel bir anlayışla daha nice yıllar bu sektörde önemli projelerin yaşama geçmesinde emek ve katkı sunmak amacı ile geleceğe umutla bakmaktadır.

Tüm bunlardan yola çıkarak yeni markamız EMSL ile ; siz değerli müşterilerimize, hep en iyisini yapmanın gururu ile hizmet vermeye devam edeceğiz.
 
Sertifikalarımız...

Doğru Çözümler İçin...

  • OHSAS 18001

  • Dar ISO 9001

  • Türkak ISO 14001

  • Dar ISO 14001

  • Türkak ISO 9001